Dermatolog Kielce - O dermatologii słów kilka. Dermatologia to dziedzina medycyny zajmująca się chorobami skóry a także jej wytworów jak włosy czy paznokcie. Dermatolog zajmuje się niektórymi chorobami pojawiającymi się na skórze np. czerniak złośliwy lub rumień.

Nanopore Turbo-Roller

Niebolesna metoda indukcji kolagenu z Nanopore Turbo-Roller i serum MESO cit. Alternatywa dla mezoterapii!
Nanopore zwiększa penetrację przeznaskórkową, a poza tym naprawia macierz skórną. Wykonuje niewielkie otwory w warstwie rogowej, co wzmacnia przenikanie i ułatwia penetrację składników czynnych. Wykonane w ten sposób mikronakłucia zamykają się po 10 minutach. Podczas zabiegu zwiększa się także produkcja kolagenu, dzięki pobudzeniu naturalnych mechanizmów autonaprawy skóry. Regulowana głębokość nakłuć minimalizuje uszkodzenia naskórka, więc nie jest potrzebny proces gojenia! Mikrokanaliki w macierzy skórnej zwiększają produkcję kolagenu i uruchamiają naturalne mechanizmy samonaprawcze skóry. Poza tym pobudzają aktywność genów przez ciągłą proliferację komórkową i uwolnienie czynników wzrostu.
Serum MEZOCIT z czynnikami wzrostu dodatkowo pobudza i regeneruje kolagen w skórze Serum jest skuteczne dla zwalczania : - oznak starzenia - blizn i rozstępów - zaburzeń pigmentacji - wypadania włosów

CENY ZABIEGÓW
Twarz 350 zł
Twarz + szyja 400 zł
Twarz + szyja + dekolt 500 zł

PAKIETY 4-ech ZABIEGÓW
Pakiet zabiegów na twarz 1200 zł
Pakiet zabiegów twarz + szyja 1300
Pakiet zabiegów twarz + szyja + dekolt 1600