Dermatolog Kielce - O dermatologii słów kilka. Dermatologia to dziedzina medycyny zajmująca się chorobami skóry a także jej wytworów jak włosy czy paznokcie. Dermatolog zajmuje się niektórymi chorobami pojawiającymi się na skórze np. czerniak złośliwy lub rumień.

Proponujemy dwie rewolucyjne metody walki z otyłością, również tej opornej na ćwiczenia i dietę.

Med2 Contour
Medical

Redukcja tkanki tłuszczowej i usuwanie głębokiego cellulitu za pomocą fal ultradźwiękowych

Dowiedz się więcej ↓

Lipomassage Endermologie

Nieinwazyjny endomasaż rozbijający tkankę tłuszczową, modelujący sylwetkę i ujędrniający

Dowiedz się więcej ↓

Med2 Contour Medical – Ultradzwiękowe odchudzanie

Najnowocześniejsze urządzenie do likwidacji cellulitu, usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej, modelowania sylwetki z jednoczesnym ujędrnieniem skóry. Charakteryzuje się wysokim profilem bezpieczeństwa potwierdzonym badaniami naukowymi, wysoką skutecznością. Dermex jako jedyny w Kielcach gabinet dermatologii i dermatologii estetycznej oferuje Państwu wysokiej klasy urządzenie Med2 Contour do ultradźwiękowej walki z cellulitem i miejscową otyłością!

medcontourCzym jest Med Contour Medical?

Urządzenie medyczne służące do bezbolesnej likwidacji lokalnej otyłości i leczenia cellulitu. Pozwala w bezpieczny i niechirurgiczny sposób wymodelować sylwetkę, ujędrnić ciało, pozbyć się niechcianego cellulitu. Urządzenie za pomocą fal ultradźwiękowych rozbija i upłynnia komórki tłuszczowe.

Jakich rezultatów możesz się spodziewać po zabiegu Med Contour Medical?

Zabieg powoduje natychmiastowy, wyraźny efekt redukcji cellulitu. Wpływa na zmniejszenie lokalnej otyłości, a także poprawia wygląd skóry. Efekty są widoczne już po pierwszej sesji i narastają wraz z każdym następnym zabiegiem.

Jak działa Med Contour?

Med Contour Medical niszczy komórki tłuszczowe, ich zawartość, substancje lipidowe, przedostają się do przestrzeni międzykomórkowej, dalej naczyniami limfatycznymi doprowadzane są do wątroby, ulegając dalszej lipolizie. Metabolizm w wątrobie substancji lipidowych jest analogiczny jak substancji tłuszczowych dostarczonych z pożywienia. Substancje tłuszczowe z tkanki podskórnej wymagają „spalenia”. Dlatego w celu uzyskania trwałego efektu odchudzającego istotne jest stosowanie diety niskokalorycznej 3-4 dni po zabiegu.

Ilu zabiegów i w jakiej częstotliwości potrzeba dla uzyskania zadowalających efektów?

U większości pacjentów efekt redukcji cellulitu oraz zmniejszenie objętości tkanki tłuszczowej widoczne są już po pierwszym zabiegu. W zależności od leczonej powierzchni dla uzyskania najlepszych efektów najlepiej przeprowadzić serię zabiegów 4-6 w odstępach jednego tygodnia.

Jak wygląda zabieg?

W klinice Dermex zabieg przeprowadza wyspecjalizowany personel zawsze po konsultacji i pod kontrolą lekarza specjalisty. Skóra w obszarze poddanym zabiegowi Med Contour Medical jest zasysana przez specjalną głowicę tworząc fałd, na który emitowane są fale ultradźwiękowe, działające na tkankę podskórną (tłuszczową ). Zapewnia to bezpieczeństwo dla struktur leżących poniżej ( narządów, naczyń, nerwów ) i brak jakichkolwiek dolegliwości podczas zabiegu. Fale emitowane przez Med Contour Medical delikatnie podgrzewają skórę do temperatury 42 – 44° C. Drugą fazą zabiegu jest drenaż limfatyczny, który przyspiesza usunięcie upłynnionego tłuszczu. Zabieg trwa od 1-2 godz.

Jakie odczucia towarzyszą zabiegowi? Czy zabieg jest bolesny?

Podczas zabiegu pacjent odczuwa przyjemne ciepło. Zabieg Med Contour Medical jest zabiegiem całkowicie bezbolesnym i nieinwazyjnym, nie wymaga znieczulenia. Ma charakter relaksujący, zdarza się, ze pacjent zasypia podczas zabiegu.

Jak postępować po zabiegu?

Med Contour Medical to tzw. zabieg lunchowy – po jego przeprowadzeniu można od razu wrócić do normalnej aktywności. Skóra przez około godzinę po zabiegu może być jedynie lekko zaróżowiona, rozgrzana. Należy pić ok. 2l wody w dniu i 2-3 dni po zabiegu.

Czy zabieg powoduje skutki uboczne?

Zabieg nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Delikatne zaczerwienie skóry, wywołane zabiegiem, znika po kilkudziesięciu minutach od zakończenia procedury. Bezpieczeństwo ultradźwiękowej kawitacji zastało potwierdzone badaniami klinicznymi i naukowymi.

Jakie są przeciwwskazania do przeprowadzenia zabiegu?

Przeciwwskazaniami do przeprowadzenia zabiegu Med Contour Medical są: ciąża i okres karmienia piersią, choroby nowotworowe, elektroniczne i metalowe implanty, rozrusznik serca, choroby autoimmunologiczne.

Czy zabieg Med Contour Medical jest propozycją dla Ciebie?

Zabieg Med Contour Medical przeznaczony jest dla osób zmagających się z cellulitem oraz miejscową otyłością. Serię zabiegów można stosować dla przywrócenia smukłej sylwetki!

Lipomassage Endermologie
- modelowanie sylwetki i ujędrnianie skóry

Endermologia jest ekskluzywną technologią do mechanicznej stymulacji komórek. Stworzona w 1986 przez LPG jest w 100% naturalną metodą przeciwstarzeniową i redukującą tkankę tłuszczową. Skuteczność technologii LPG potwierdzona jest licznymi badaniami klinicznymi.

LIPOM6Lipomassage metodą Endermologie to nieinwazyjna i bezpieczna metoda pozbywania się miejscowej otyłości i obwisłej skóry dzięki wspomaganiu naturalnych procesów zachodzących w organizmie. Lipomassage aktywuje adipocyty (komórki tłuszczowe) poprzez receptory ß, w celu wywołania lipolizy (uwalniania tłuszczu), rozbija nagromadzoną tkankę tłuszczową, wygładza cellulit i zwiększa wymianę płynów. Efektem tego jest jędrna i gładka skóra, a Twoje ciało szczuplejsze dokładnie tam, gdzie sobie tego życzysz.

Wskazania do Lipomassage:

Polecany również dla mężczyzn…
Lipomassage bardzo skutecznie działa na męskie oponki, brzuch piwny czy klatkę piersiowa, której brakuje jędrności.

3 rodzaje ruchów rolek wzmagających proces odchudzania:

img-roll-inRoll In

Kierunek obrotów: Obie rolki obracają się do wewnątrz głowicy.

Działanie: Wyszczuplenie, zwiększony proces redukcji tkanki tłuszczowej przez mobilizację tkanki tłuszczowej, stymulację adipocytów i aktywację procesu lipolizy.

img-roll-outRoll Out

Kierunek obrotów: Obie rolki obracają się na zewnątrz głowicy.

Działanie: Stymulacja produkcji kolagenu i elastyny, ujędrnianie.

img-roll-upRoll Up

Kierunek obrotów: Obie rolki obracają się w tym samym kierunku (jak koła samochodu).

Działanie: Redukcja cellulitu, drenaż i wzmożony przepływ limfy, poprawa kształtu sylwetki.