Dermatolog Kielce - O dermatologii słów kilka. Dermatologia to dziedzina medycyny zajmująca się chorobami skóry a także jej wytworów jak włosy czy paznokcie. Dermatolog zajmuje się niektórymi chorobami pojawiającymi się na skórze np. czerniak złośliwy lub rumień.

Nasza klinika powstała po to, by zaoferować Państwu nowoczesne i kompleksowe leczenie z zakresu dermatologii ogólnej, medycyny estetycznej, dermatochirurgii i terapii laserowej.

Wygląd zewnętrzny jest bardzo ważny dla budowania obrazu własnej osoby. Przekonanie o własnej atrakcyjności dodaje nam odwagi i poprawia samopoczucie. Wykorzystując możliwości jakie daje nam medycyna estetyczna i zaawansowane zabiegi dermatologiczne pomagamy dbać o Twoje zdrowie oraz urodę. Oferujemy wszechstronną pomoc medyczną dostosowaną do indywidualnych potrzeb pacjenta.

Jako jedyny w Kielcach gabinet wyposażony jest w najnowocześniejsze urządzenie do usuwania nadmiaru tkanki tłuszczowej, likwidacji cellulitu, modelowania sylwetki Med2 Contour.

Wszystkie zabiegi w gabinecie Dermex wykonywane są przez specjalistę dermatologa, dr n. med. Anetę Bąkowską, co gwarantuje profesjonalne i w pełni bezpieczne leczenie.

Medycyna i kosmetyka wzajemnie uzupełniają się, czego efektem jest zadbany i estetyczny wygląd, dlatego też proponujemy Państwu relaks i pielęgnację skóry w kameralnym gabinecie spa.

Pod naszą opieką są zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zapewniamy pełną dyskrecję. Pragniemy, by w gabinecie Dermex każdy Pacjent czuł się wyjątkowo.

 

znff1f3efe0ad61d7524bbd1ac86219a78 zn245791123adf490397ee311c9eb1918c zn1c46bab7d2807aff265e9d8c5ecefe5b